• Sievert
 • Sievert
 • Sievert
 • Sievert
 • Sievert

quickmix logo

www.quick-mix.pl

Quick-mix Sp. z o.o.
Strzelin 57-100
ul. Nyska 36

Sprzedaż
tel. 71/ 392 72 15, 11
fax 71/ 392 72 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Quick-mix Sp z o.o. funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i jako intensywnie rozwijający się podmiot oferuje innowacyjne materiały budowlane najwyższej jakości.

Quick-mix Sp. z o.o. jest polską spółką międzynarodowego koncernu Sievert AG i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży:

 1. zapraw do klinkieru
 2. suchych zapraw budowlanych
 3. systemów ociepleń, tynków i farb
 4. hydroizolacji
 5. klejów i spoin do płytek
 6. produktów do renowacji obiektów zabytkowych
 7. zapraw do układania kostki brukowej i kamienia naturalnego

oraz innych materiałów chemii budowlanej.

Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, dające pewność co do proponowanych rozwiązań. Najwyższą jakość produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

Firma quick-mix posiada 22 fabryki i prowadzi sprzedaż w 50 lokalizacjach w 19 krajach. W Polsce quick-mix posiada 2 nowoczesne zakłady produkcyjne: w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej. Doskonała lokalizacja obu zakładów, pozwala na skuteczną dystrbucję materiałów quick-mix na terenie całego kraju. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych.

Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają firmie quick-mix oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Produkty quick-mix dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów.

Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac przy użyciu produktów quick-mix.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy