4Buildings 2019

Oceń
(1 głos)

Jak budować i projektować zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju?

4Buildings - nowe wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 15-17 listopada br.

4Buildings to nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje poświęcone najważniejszym trendom w budownictwie XXI wieku: GoGreen – o odnawialnych źródłach energii; NoWaste – o zrównoważonym budownictwie; InTech – o nowych technologiach i BeSmart – o inteligentnych rozwiązaniach w budynkach. Ich uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie, jak budować i projektować w sposób zrównoważony, z wykorzystaniem nowatorskich technologii oraz energii odnawialnej. Goście wydarzenia dowiedzą się jak w prosty sposób zmienić miejsca do życia i pracy w przestrzenie pełne ekologicznych rozwiązań.

Rynek urządzeń i materiałów budowlanych przechodzi rewolucję. Nowe technologie pozwalają coraz szybciej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków oraz poprawiają komfort życia ich użytkowników. Wyścig na innowacje to nie chwilowa moda, ale rozwiązanie wielu problemów technicznych, środowiskowych oraz społeczno-ekonomicznych mających wpływ na budownictwo. Pionierskie rozwiązania pozwalają rozwinąć skrzydła inwestorom, wykonawcom i architektom, pomagają w realizacji ich najbardziej śmiałych wizji budowlanych. Ideą 4Buildings jest prezentowanie i promowanie właśnie takich rozwiązań.

4Buildings odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jeden dzień branżowy skierowany zostanie do profesjonalistów, dwa dni przyjmą formułę „otwartych” dla osób zainteresowanych nowoczesnym budownictwem, nowinkami technologicznymi i ekologicznymi rozwiązaniami.

Przez trzy dni producenci i dystrybutorzy - liderzy nowatorskich rozwiązań oraz eksperci będą prezentować najnowsze rozwiązania w branży budowlanej i dyskutować o tym, jak rozwijać swój biznes i budować nowocześnie, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, a przede wszystkim z korzyścią dla społeczeństwa.

Podczas dni otwartych 4Buildings odbędą się liczne prezentacje i dyskusje, dowiedzieć się będzie można m.in. jak usprawnić procesy realizacji inwestycji, jak przebudować stary budynek w energooszczędny i ekologiczny dom przyszłości oraz jak zbudować dom niskoemisyjny. Zaprezentowane zostaną najmodniejsze projekty domów, najbardziej ekologiczne budynki na świecie, a także eko-domy czy domy z drewna. Uczestnicy 4Buildings będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad architektów, w tym architektów zieleni. Nie zabraknie wystaw, prezentacji, dyskusji i warsztatów dla gości.

Główne tematy merytorycznych dyskusji to budownictwo przyszłości, nowatorskie technologie budowlane, efektywność energetyczna i energia odnawialna oraz inteligentne budynki.

Na 4Buildings obecne będą firmy budowlane, wykonawcy, deweloperzy i inwestorzy, zarządcy nieruchomości, zarządzający infrastrukturą drogową, kolejową, wodną, techniczną, firmy wykończeniowe, grupy zakupowe, kupcy, projektanci i architekci, producenci i dostawcy materiałów budowlanych i technologii, urbaniści, administracja rządowa i samorządy, producenci i dostawcy usług oraz sieci handlowe.

4Buildings to zdecydowanie więcej niż targi budowlane. To wyselekcjonowana oferta zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla budownictwa, a także międzynarodowa, interdyscyplinarna platforma wymiany wiedzy, idei oraz najlepszych globalnych doświadczeń – mówią Małgorzata Burzec-Lewandowska i Robert Posytek, redaktorzy merytoryczni 4Buildings i 4 Design Days. – To także okazja do nawiązania kontaktów oraz wymiany wzajemnych doświadczeń w branży i mnóstwa inspirujących rozmów na temat kierunków rozwoju sektora, spotkań biznesowych i udziału w wydarzeniach towarzyszących oraz – dla każdego z nas – zestaw inspiracji i praktycznych porad – dodają.

Więcej informacji o wydarzeniu:
www.4buildings.pl/2019/pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy