• Roben
  • Roben
  • Roben
  • Roben
  • Roben
  • Roben

roben logo

www.roben.pl

Röben Polska Sp. z o.o.
i Wspólnicy Sp. K.
ul. Ceramiczna 2
55-300 Środa Śląska

Centrala
+48 71 39 78 100
fax +48 71 39 78 111
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Röben ma ponad 160 lat doświadczenia w produkcji ceramiki budowlanej. Zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczają przeszło 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Na polskim rynku firma działa od 1994 roku. Jej siedziba i trzy fabryki znajdują się w Środzie Śląskiej, ale produkty marki Röben docierają do odbiorców w całej Polsce i zagranicą. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim dachówki ceramiczne oraz cegły i płytki klinkierowe, a także płytki posadzkowe, klinkierowe cegły brukowe, akcesoria wykończeniowe do dachów i elewacji oraz gotowe elementy budowlane, takie jak m.in. systemy schodowe.

Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta firmy cieszy się dużym uznaniem wśród klientów dzięki wysokiej jakości, różnorodności wzorów i bogatej kolorystyce produktów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia. Do najważniejszych należą cztery tytuły Budowlanej Marki Roku w kategorii pokrycia dachowe (za rok 2005, 2006, 2008, 2009, 2010,2014, 2015). Firma Röben Polska regularnie pojawia się także w zestawieniach największych i najlepiej prosperujących przedsiębiorstw w Polsce, takich jak Lista 2000 dziennika Rzeczpospolita.

Wyrazem zaufania ze strony klientów oraz partnerów handlowych jest nie tylko duży udział w rynku dachówek ceramicznych oraz cegieł i płytek klinkierowych, ale także prestiżowe projekty, realizowane z wykorzystaniem produktów marki Röben. W ostatnich kilku latach cegły i dachówki naszej firmy zostały zastosowane w takich inwestycjach, jak obiekty użyteczności publicznej (m.in. Sąd Okręgowy w Katowicach, Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, Krakowska Szkoła Wyższa), galerie handlowe (w tym Galeria Łódzka, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Gala w Lublinie, Focus Park w Bydgoszczy), architektura przemysłowa (np. Zakłady Uzdatniania Wody we Wrocławiu, Stacja Ozonowania w Zakładzie Wodociągów w Warszawie), restauracja obiektów zabytkowych (m.in. Zamek w Bobrowie, Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie), zagospodarowanie przestrzeni miejskiej (Bulwar w Gorzowie Wielkopolskim) oraz osiedla mieszkaniowe w miastach takich, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław.

Firma Röben to odpowiedzialny i godny zaufania partner handlowy, gwarantujący dostarczenie produktów o najwyższej jakości i ponadczasowej estetyce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy