• cekobud
  • cekobud
  • cekobud
  • cekobud

Cekobudlogo

www.cekobud.pl Polska
www.wenzelbricks.com Export

Wacław Piętal, Wojciech Piętal
Słodków Pierwszy 173
23-206 Stróża k/Kraśnika
Polska
Nip: 7150203062

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż, inwestycje, wyceny, marketing:
tel. 781 782 377

Sprzedaż, logistyka, magazyn:
tel. 783 797 007

Biuro, księgowość, obsługa zamówień:
tel. 570 078 002

70 lat doświadczenia w produkcji cegieł ręcznie formowanych

Czteropokoleniowe doświadczenie w tworzeniu doskonałej jakości cegieł licowych - elewacyjnych jest podstawą rozkwitu Manufaktury, która staje się największym producentem Cegły Ręcznie Formowanej w Kraju.
Lokalizacja cegielni sprzyja jej rozwojowi - przy produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie najczystsze gliny lessowe.

Niszowe i naturalne cegły Cekobud

Rzemieślnicza, ręczna produkcja naszych cegieł warunkuje niszowość produktu na rynku, tym samym nadając jej miano szlachetnej i wyjątkowej "cegły z duszą”. Jej wyjątkowy kształt powstaje w procesie ręcznego formowania.
Cegły posiadają na każdym licu delikatne żłobienia wynikające z ułożenia gliny w formie, co nadaje jej naturalnego i niepowtarzalnego charakteru naturalnej cegły.
Kolorystyka cegieł ręcznie formowanych jest wyjątkowa i ponadczasowa.
Tradycyjne wypalanie bez barwników nadaje szlachetne odcienie pochodzące z wypału naturalnych minerałów, dzięki czemu emanują przyjemnym „ciepłem” prawdziwej ceramiki.

Specjalność Manufaktury Cekobud to:

  • Cegły ręcznie formowane
  • Płytki ceglane elewacyjne
  • Podłogi ceglane
  • Tynki gliniane

Obecnie pracujemy nad zwiększeniem wydajności produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu. Inwestycje w infrastrukturę produkcji pozwolą również na szybkie reakcje w odpowiedzi na zmiany na rynku oraz wprowadzenie do oferty nowych produktów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy