• PCB
  • PCB
  • PCB
  • PCB
  • PCB

PCB logo

pcb-polska.pl

PCB-Polska Sp.J.
ul. Szczawiowa 53D
70-010 Szczecin
NIP 9552260270
REGON 320652338

+91 488 88 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jaka jest geneza powstania firmy PCB-Polska?

Trójka przyjaciół wspólnie przez wiele lat zdobywała doświadczenie w branży chemii budowlanej w znanych i dużych korporacjach zachodnich. Zamarzyli, aby któregoś dnia stworzyć własną firmę i własną markę, która będzie wzbudzała zaufanie wśród partnerów biznesowych – biur projektowych, hurtowni budowlanych, wykonawców, inwestorów.

Ta krótka historia jest o nas, o trójce przyjaciół z tamtych lat, których wspólne marzenie dopełniło się w roku 2009. Był to kluczowy moment naszego życia, w którym nasza wiedza, doświadczenie, odwaga i determinacja trafiły na właściwy grunt i podjęliśmy wspólnie decyzję o powołaniu do życia spółki PCB-Polska.
Nasza firma powstała na bazie polskiego kapitału z potrzeby powiązania wysokiej jakości produktu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży chemii budowlanej.
Nasze główne założenie to innowacyjność produktowa dzięki której stworzyliśmy najszerszą i zaawansowaną technologicznie gamę produktów dedykowanych do cegieł, płytek klinkierowych.

Cenimy sobie bliskość i bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi wsłuchując się z uwagą w ich potrzeby.
Jako krajowy producent zapraw budowlanych dbamy również o dobre imię polskiego przedsiębiorcy poprzez uczciwość i niezawodność w biznesie. Jest dla nas szczególnie ważne, że oferujemy polskie produkty, których jakość została doceniona i potwierdzona na wielu inwestycjach.

W Polsce mieszkamy i inwestujemy nasz kapitał, dlatego tak mocno akcentujemy słowo Polska w nazwie naszej firmy.

Życząc wielu sukcesów serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty PCB-Polska.

Zarząd PCB-Polska
Maciej Leżański, Przemysław Ganecki, Sebastian Tyszkowski

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy