• Consil
  • Consil
  • Consil

consil logo

www.consil.com.pl

Consil Polska Sp. z o.o.
30-858 Kraków, ul. Magazynowa 5A
tel. (+48) 12 356 55 15

Dział obsługi klienta:
tel. (+48) 12 444 79 79
tel. (+48) 696 017 032
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Consil jest całkowicie polską spółką, która powstała jako kontynuacja prywatnej działalności, z wieloletniej fascynacji oraz pasji możliwościami ochrony i wpływania na cechy materiałów budowlanych. Skupiliśmy się na tworzeniu nowoczesnych metod, mogących zapewnić im jeszcze większy zakres ochrony i trwałość aniżeli oferowane dotąd na rynku preparaty. W odróżnieniu od innych producentów, powielających istniejące już od wielu lat rozwiązania, naszym celem jest stworzenie produktów wnoszących nową jakość.

Skoncentrowanie wszelkich działań wokół najnowocześniejszych technologii, pozwoliło na opracowanie kilku innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań, co sprawia, że nasza oferta wyróżnia się na rynku chemii budowlanej. Dzięki temu, marka Dynasil® bardzo szybko stała się rozpoznawalna i doceniana przez fachowców i profesjonalistów. Efektem tego jest nasza obecność na największych inwestycjach budowlanych i coraz większe zainteresowanie ze strony rynków zagranicznych.

Dynasil®, to w tym momencie najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania dostępne na rynku impregnatów, projektowane pod kątem maksymalnej ochrony, trwałości i bezpieczeństwa. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie są doskonałe, i to kolejne, co mocno odróżnia nas od konkurencji. Jesteśmy przekonani, że zdolność do tworzenia i wykorzystywania postępu, jest podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesu na wymagających rynkach, dlatego też nie ustajemy w ciągłym poszukiwaniu coraz skuteczniejszych metod i środków.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem