• Sievert
  • Sievert
  • Sievert
  • Sievert
  • Sievert

sievert logo

www.sievert.pl

Sievert Polska Sp. z o.o.
Strzelin 57-100
ul. Nyska 36

Sprzedaż
tel. 71/ 392 72 15, 11
fax 71/ 392 72 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółka Sievert Polska jest obecna na polskim rynku od 1997 roku, jako właściciel, producent i dostawca marek produktowych quick-mix oraz tubag. Stanowimy integralną część międzynarodowej Grupy Sievert z siedzibą w niemieckim Osnabrück.

Historia Grupy Sievert sięga roku 1919. To historia różnorodnych zmian i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Zmiany i potrzeba dopasowywania się do oczekiwań rynku ukształtowały nasze Przedsiębiorstwo przez ostatnie 100 lat i w efekcie doprowadziły do sukcesu. Możemy pochwalić się ponad 100-letnią tradycją prywatnego, rodzinnego, przedsiębiorstwa o optymalnej dla klientów i pracowników kulturze organizacyjnej.

W swojej ofercie posiadamy innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, systemów ociepleń, suchych zapraw budowlanych oraz chemii budowlanej. Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych. Gwarantuje najwyższą jakość, łatwość stosowania i idealne dopasowanie produktów do potrzeb konkretnego projektu.

Marka tubag to jedyna na polskim rynku grupa produktów z oryginalnym trasem tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków.

Najwyższe standardy produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001. Firma Sievert Polska dysponuje trzema nowoczesnymi liniami produkcyjnymi: produkcja suchych zapraw i klejów budowlanych w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej oraz produkcja tynków i farb dyspersyjnych do systemów ociepleń w Rawie Mazowieckiej. Doskonała lokalizacja obu zakładów, pozwala na skuteczną dystrybucję materiałów marki quick-mix oraz tubag na terenie całego kraju.

Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Handlowych. Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Produkty naszych marek, dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu, zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów.

Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac z wykorzystaniem produktów quick-mix oraz tubag. Naszym celem jako zespołu jest wypracowanie wartości dodanej dla rynku oraz naszych Partnerów Handlowych. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie realizacji projektu budowlanego. Zachęcamy do czerpania z korzyści jakie oferujemy w postaci najwyższej jakości produktów, a także innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań dla budownictwa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy