Kod projektu

DzC 0223

Dom w Mysłakowicach

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

Kod projektu

DzC 0223

Dom w Mysłakowicach

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

DzC 0223 Dom w Mysłakowicach

Oceń
(4 głosów)

Opis projektu

Projekt: 2016
Realizacja: w trakcie realizacji
Autorzy: arch. Aldona Stanek, arch. Piotr Wyrostek
Inwestor: Prywatny
Powierzchnia zabudowy 214,00 m2
Powierzchnia netto 442,90 m2

Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego, dwukondygnacyjnego z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem.
Działka, na której planuje się powyższą inwestycję, znajduje się w obrębie miejscowości Mysłakowice. W otoczeniu działki oraz w bezpośrednim jej sąsiedztwie nie występują żadne zabudowania mieszkalne ani gospodarcze. Teren przeznaczony pod planowaną inwestycję jest obszarem o dość znacznym nachyleniu. Rzędne terenowe kształtują się od 445 do 451 m n.p.m. Średnie nachylenie działki wynosi około 9-12%.

Projektowany obiekt jest budynkiem 2 kondygnacyjnym, podpiwniczonym. Poprzez zastosowanie dachu symetrycznego o nachyleniu połaci 45ooraz białej kolorystyki ścian zewnętrznych, wpisuje się w charakterystyczną dla naszego regionu zabudowę, charakteryzującą się prostą bryłą i formą, dachami dwuspadowymi, krytymi głównie naturalną dachówką ceramiczną lub szarym łupkiem.

W części kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz techniczne. Na poziom piwnicy możemy dostać się komunikacją wewnętrzną lub bezpośrednio z zewnątrz. W części parterowej budynku możemy wydzielić dwie główne strefy: mieszkalną oraz gospodarczą. W pierwszej z nich znajduje się hol wejściowy z dostępem do garderoby, salon, kuchnia wraz z aneksem jadalnym, pomieszczenie tv oraz wc. Strefa gospodarcza mieści komunikację, garderobę oraz dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu z komunikacji można dostać się do trzech sypialni oraz ogólnodostępnej łazienki.

Autorzy

WW Projekt
wwprojekt.com

Lokalizacja Architekta

Województwo dolnośląskie

Produkty pasujące

503 Berit WS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy