Kod projektu

DzC 0063

Dom w Łodzi

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

Kod projektu

DzC 0063

Dom w Łodzi

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

DzC 0063 Dom w Łodzi

Oceń
(3 głosów)

Opis projektu

Projektowany budynek to rozbudowa istniejącego budynku mieszkalnego o dodatkową część mieszkalną. Planowana rozbudowa połączona jest z istniejącym budynkiem poprzez łącznik – projektowany ogród zimowy, połączony bezpośrednio z pokojem dziennym budynku istniejącego, od strony ogrodu (elewacja tylna, południowa).

Projektowana rozbudowa budynku mieszkalnego posiada zwartą bryłę wykorzystującą walory działki i kierunki stron świata. Na rozbudowywanym budynku zaprojektowano dach płaski w celu ograniczenia jego wysokości i wyeliminowania ewentualnego zacieniania okien pokoju znajdującego się na piętrze. Ponadto z uwagi na widoki z okien istniejącej części budynku na rozbudowie projektuje dach płaski zielony (warstwa wierzchnia wykonana z mat wegetacyjno – magazynujących i maty wegetacyjnej z roślinami).

Wszystkie elewacje projektowanej rozbudowy, za wyjątkiem fragmentu pomiędzy oknami w elewacji zachodniej wykończonej okładziną drewnianą, projektuje się wykończyć jako elewacje ceglane w kolorze ceglastym (wykończone klinkierową kształtką), nawiązujące do motywów znajdujących się na istniejącym budynku mieszkalnym.

Autorzy

Domagało Wnuk Architekci
Małgorzata Domagało
Jacek Wnuk
www.dwarchitekci.pl

Lokalizacja Architekta

Województwo łódzkie

Inne projekty tego architekta

Produkty pasujące

17 Canberra gładka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy