Kod projektu

DzC 0603

Rozbudowa domu pod Częstochową

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

Kod projektu

DzC 0603

Rozbudowa domu pod Częstochową

Jeżeli spodobał ci się ten projekt i chcesz nawiązać kontakt z jego twórcą, wypełnij formularz.

DzC 0603 Rozbudowa domu pod Częstochową

Oceń
(3 głosów)

Opis projektu

Projekt rozbudowy domu jednorodzinnego pod Częstochową to kolejny przykład udanej współpracy online z Klientami mieszkającymi zagranicą. Marzeniem Klientów było powiększenie domu o przestronną cześć dzienną. Salon z olbrzymią sofą i świetlikiem w dachu. Jadalnia, która pomieści stół na 20 osób. Duża kuchnia ze spiżarką. Antresola i osobna toaleta gości. Klienci marzyli również o nowoczesnym zadaszeniem strefy parkingowej, która pomieści dwa samochody.
Wyzwaniem okazał się budynek, do którego mieliśmy dobudować nową cześć. Nie dość, że nie mogliśmy „ruszyć” istniejącego dachu, to jeszcze parter podniesiony był na wysokość ośmiu stopni.
My architekci lubimy jednak takie wyzwania. Po wielu koncepcjach, zmianach układów, wspólnej pracy nad najlepszym z możliwych rozwiązań, zamknęliśmy etap projektowy i uzyskaliśmy dla Klientów pozwolenie na budowę. Budynek docelowo zmieni zupełnie swoje oblicze. Frontowa cześć to zupełnie nowa jakość. Cegła, która od lat inspiruje Klientów do marzeń o swoim domu, bez dwóch zdań musiała i tu zagrać pierwsze skrzypce. Jej fragmenty podkreśliły kształt nowej bryły, a „stary” dom ubrany w ceglane szaty będzie prezentować się równie dostojnie. W ten sposób połączyliśmy stare z nowym, cześć dzienną z nocną i przede wszystkim marzenie Klientów z naszą pasją do nadawania istniejącym budynkom drugiego życia.

Autorzy

AWX2 ARCHITEKCI – AGNIESZKA & ANDRZEJ WERESZCZYŃSCY
awx2.pl

Lokalizacja Architekta

Województwo śląskie

Inne projekty tego architekta

Produkty pasujące

29 Primula

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partnerzy